Officer Directory

NATIONAL AUDIT ACADEMY

PERSIARAN TIMUR 3, BANDAR ENSTEK

71760 NILAI

NEGERI SEMBILAN

 

TELEPHONE 06-7822000
ADMINISTRATION FAX   06-7822082
CHIEF PROGRAMS  FAX 06-7913937
DEVELOPMENT AND COORDINATION FAX   06-7822054
LIBRARY FAX 06-7822071

 

               DIRECTOR OFFICE / DEPUTY DIRECTION OFFICE

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Dr. Masiah Bt Ahmad

Pengarah

2001

Suzilah Bt Mohd Idris 

Setiausaha Pejabat

2007

Dr. Ambrose Anak Dango

Timbalan Pengarah (Akademik)

2002

Farah Waheeda Bt Hassan

Setiausaha Pejabat

2023

Sabariah binti Atan Din

Pendaftar

2009

              

AUDITED PROGRAME

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Dr. Hairul Nizam Bin Yusoff

Ketua Program

2005

Baharuddin Amin Bin Abu Bakar

Juruaudit

2031

Linah Bt Paiman

Penolong Juruaudit

2030

Noozieyanti Erna binti Adnan

Penolong Juruaudit

2036

 

ACCOUNTING PROGRAME

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Nurul Al Bakri Bin Mohamad

Ketua Program

2003

M. Zakaria Bin Ibrahim

Juruaudit

2027

Amir Hizam Bin Hamzah

Penolong Juruaudit

2032

 

IT PROGRAME

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Shamsul Bin Shamdin

Ketua Program

2006

Nurul Ain Bt Rahmat

Juruaudit

2035

Dayang Norahzua Bt Awang Ayup

Penolong Juruaudit

2028

 

MANAGEMENT PROGRAME

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Nor Asma Bt Abdullah Sani

Ketua Program

2004

Sufi Afandi Bin Othman

Juruaudit

2026

Amizah binti Mohamad Zawawi

Penolong Juruaudit

2034

 

INTERNATIONAL AND COORDINATION PROGRAME

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Tambi Anak Anyai

Ketua Program

2025

Azharul Asean Bin Talib 

Juruaudit

2060

Seriwinda Bt Kasri

Penolong Juruaudit

2182

Siti Rohaida Bt Azman

Pembantu Tadbir

2095

Syirin Nazli Bt Abdul Rahman

Pembantu Tadbir

2068

Hafizah Bt Dohanan

Pembantu Tadbir

2064

Habibah Bt Muhamad

Pembantu Tadbir

2063

Amirudin Bin Ani

Pembantu Am Pejabat

2182

 

ADMINISTRATION ADN FINANCE SECTION

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Mohd Ibrahim Bin Mohd Hussain

Penolong Pegawai Tadbir

2059

Meria Bt Jalani

Penolong Pegawai Tadbir

2024

Roslan B Mahat

Pembantu Tadbir

2052

Wan Nazmiah Bt Wan Ismail

Pembantu Tadbir 

2050

Rohaida Bt Abdullah

Pembantu Tadbir

2022

Empty

Pembantu Tadbir (Kewangan)

2051

Zahayu Bt Jamaluddin

Pembantu Tadbir (Kewangan)

2045

Saliana Bt Abdullah Sani 

Pembantu Tadbir

2083

Norlizawati Bt Mohd Kandar

Pembantu Tadbir

2046

Mohd Zulfadzli Bin Abdul Razak

Pengawal Keselamatan

2042

Nik Norhanita Bt Nik Sham

Pengawal Keselamatan

2042

Muhammad Nasran Bin Ahmad

Pemandu

2021

Mohd Zawawi Bin Deraman

Pemandu

2021

Mohd Shafik Bin Ibrahim

Pemandu

2021

Shahizul Hafiz Bin Ismail

Pembantu Am Pejabat

 2049 

 

LIBRARY SECTION

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Empty

Penolong Pegawai

2072

Idris Bin Abu Salim

Pembantu Perpustakaan

2071

Mohd Dzulfadzli Bin Mohd Ashari

Pembantu Perpustakaan

2071

 

FASILITIES SECTION

 

 

NAMA

JAWATAN

NO.TELEFON / SAMB.

Nor Hashimah Bt Abu Hassan

Penolong Pegawai Tadbir

 2075

Yasmin Bt Mohd Yunus

Penolong Pegawai Tadbir

2100

Empty

Penolong Jurutera (Elektrik)

2101

Abdul Jamil Bin Zakaria

Penolong Jurutera  (Mekanikal)

2101

Nurul Izyani Bt Ruslim

Penolong Jurutera  (Awam)

2099

Mohd Hafiz Bin Roslan

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

2033

Wan Nazmiah Binti Wan Ismail Pembantu tadbir 2050

Mohd Faizal Bin Md. Akhir

Pembantu Hal Ehwal Islam

2098

Mohd Khairuddin Bin Mohd Yusoff

Pembantu Belia & Sukan

2092

Siti Alira Binti Md Daud Pembantu Tadbir 2042
Kavitha a/p Dewa Raju Pembantu Tadbir  2024

Empty

Pembantu Am Pejabat

2042

 

LECTURES ROOM

 

TEMPAT

SAMB.

Bilik Kuliah Seroja

2039

Bilik Kuliah Tanjung

2038

Bilik Kuliah Anggerik

2037


OTHERS PLACES

 

TEMPAT

SAMB.

Lobi Pendaftaran Asrama

2087

Lobi Pendaftaran Pentadbiran

2096

Bilik Kawalan Auditorium

2081

Pondok Pengawal 2097

Pejabat Kontraktor Pembersihan

2085

Bilik Server

2073

Dewan Makan

2094