Officer Directory

NATIONAL AUDIT ACADEMY

PERSIARAN TIMUR 3, BANDAR ENSTEK

71760 NILAI

NEGERI SEMBILAN

 

TELEPHONE 06-7822020
ADMINISTRATION FAX    06-7822082
SCHOOL HEAD FAX   06-7913937
DEVELOPMENT AND COORDINATION FAX 06-7822054
LIBRARY FAX     06-7822071

 

 

 

  

               DIRECTOR OFFICE / DEPUTY DIRECTOR OFFICE

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Pengarah

Dr. Masiah Bt. Ahmad

2001

Setiausaha Pejabat

Suzilah Bt Mohd Idris

2007

Timbalan Pengarah (Akademik)

Khaidir Bin Lolot

2002

Setiausaha Pejabat

Farah Waheeda Bt Hassan

2023

Pendaftar

Muhammad Afifuddin B mohd Zohdi

2009

              

AUDITED PROGRAME

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Ketua Program Pengauditan

Dr. Hairul Nizam Bin Yusoff

2004

Juruaudit

Baharuddin Amin Bin Abu Bakar

2031

Penolong Juruaudit

Empty

2036

Penolong Juruaudit

Dayang Masniah Bt. Abang Abd. Rahim

2030

 

ACCOUNTING PROGRAME

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Ketua Program Perakaunan

Nurul Al Bakri Bin Mohamad

2003

Juruaudit

M. Zakaria Bin Ibrahim

2027

Penolong Juruaudit

Amir Hizam Bin Hamzah

2032

 

IT PROGRAME

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Ketua Program IT

Shamsul Bin Shamdin

2006

Juruaudit

Nurul Ain Bt Rahmat

2026

Penolong Juruaudit

Dayang Norahzua Bt Awang Ayup

2034

 

 

MANAGEMENT PROGRAME

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Ketua Program Pengurusan

Empty

2005

Juruaudit

Sufi Afandi Bin Othman

2026

Penolong Juruaudit

Bahariah Bt Ismail

2034

 

DEVELOPMENT AND COORDINATION SECTION

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Ketua Program Antarabangsa & Penyelarasan

Tambi Anak Anyai

2025

Juruaudit

Azharul Asean Bin Talib

2060 

Penolong Juruaudit

Seriwinda Bt Kasri

2182

Pembantu Tadbir

Siti Rohaida Bt Azman

2095

Pembantu Tadbir

Syirin Nazli Bt Abdul Rahman

2068

Pembantu Tadbir

Hafizah Bt Dohanan

2064

Pembantu Tadbir

Habibah Bt Muhamad

2063

Pembantu Am Pejabat

Amirudin Bin Ani

2182

 

ADMINISTRATION AND FINANCE SECTION

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Penolong Pegawai Tadbir

Mohd Ibrahim Bin Mohd Hussain

2059

Penolong Pegawai Tadbir

Meria Bt Jalani 

2024

Pembantu Tadbir

Roslan B Mahat

2052

Pembantu Tadbir 

Wan Nazmiah Bt Wan Ismail

2050

Pembantu Tadbir

Rohaida Bt Abdullah

2022

Pembantu Tadbir (Kewangan)

Kosong

2051

Pembantu Tadbir (Kewangan)

Zahayu Bt Jamaluddin

2045

Pembantu Tadbir

Saliana Bt Abdullah Sani

2083

Pembantu Tadbir

Norlizawati Bt Mohd Kandar

2046

Pengawal Keselamatan

Mohd Zulfadzli Bin Abdul Razak

2049

Pengawal Keselamatan

Nik Norhanita Bt Nik Sham

 2049

Pemandu

Muhammad Nasran Bin Ahmad

2021

Pemandu

Mohd Zawawi Bin Deraman

2021

Pemandu

Mohd Shafik Bin Ibrahim

2021

Pembantu Am Pejabat

Shahiful Hafiz Bin Ismail

 2049 

 

 

LIBRARY

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Penolong Pegawai Perpustakaan

Rabiah Bt Mohd Ali

2072

Pembantu Perpustakaan

Idris Bin Abu Salim

2072

Pembantu Perpustakaan

Mohd Dzulfadzli Bin Mohd Ashari

2072

 

MAINTENANCE AND DOMESTIC

POSITION

NAME

TELEPHONE NO. / EXT.

Penolong Pegawai Tadbir

Nor Hashimah Bt Abu Hassan

 2075 

Penolong Pegawai Tadbir

Yasmin Bt Mohd Yunus

2100

Penolong Jurutera (Elektrik)

Empty

2101

Juruteknik (Mekanikal)

Abdul Jamil Bin Zakaria

2075

Juruteknik (Awam)

Nurul Izyani Bt Ruslim

2099

Juruteknik Komputer

Mohd Hafiz Bin Roslan

2033

Pembantu Hal Ehwal Islam

Mohd Faizal Bin Md. Akhir

2098

Pembantu Belia & Sukan

Mohd Khairuddin Bin Mohd Yusoff

2092

Pembantu Am Pejabat

Kosong

2042

 

LECTURES ROOM

 PLACE

EXT.

Bilik Kuliah Seroja

2039

Bilik Kuliah Tanjung

2038

Bilik Kuliah Anggerik

2037

 

OTHER PLACES

 PLACE

EXT.

Lobi Pendaftaran Asrama

2087

Lobi Pendaftaran Pentadbiran

2096

Bilik Kawalan Auditorium

2081

Pondok Pengawal

2097

Pejabat Kontraktor Pembersihan

2085

Bilik Server

2073

Dewan Makan

 2094